Od ovce do miša: digitalna obrada glagoljske baštine

Radionica

Radionica "Od ovce do miša: digitalna obrada glagoljske baštine" održava se 23. studenoga 2023. od 12.00 do 13.30 u suorganizaciji Staroslavenskog instituta u Zagrebu i Centra za istraživanje glagoljaštva.

Na radionici bit će predstavljeni rezultati HRZZ projekta NOMIS - Interdisciplinarni pristup hrvatskoglagoljskomu misalu na primjeru Misala kneza Novaka čiji je nositelj Staroslavenski institut u Zagrebu (Više možete vidjeti ovdje: https://stin.hr/nomis/), te pojedini digitalni alati koji se koriste u istraživanjima glagoljaštva.

Radionica je otvorena svima i pozivamo sve koji žele čuti više o rezultatima ovog važnog projekta da nam se pridruže.

Veselimo se vašem dolasku!