Predstavljanje projekta IP-UNIZD-2021.22 na konferenciji Mediteran kao identitetska odrednica: jezik, književnost, kultura i novi mediji

Filozofski fakultet Split, 22. - 23. listopada 2021.

Projekt Jezična, pismovna i kodikološka analiza fragmenata zbirke Ivana Berčića zadarske provenijencije u virtualnom istraživačkom okruženju (IP-UNIZD-2021.22) bit će predstavljen na konferenciji Mediteran kao identitetska odrednica: jezik, književnost, kultura i novi mediji u organizaciji Filozofskog fakulteta u Splitu. Projekt će izlaganjima predstaviti dr. sc. Ivana Petešić Šušak (izlaganje: Berčićevi fragmenti zadarske provenijencije) te izv. prof. dr. sc. Ivica Vigato, izv. prof. dr. sc. Marijana Tomić i asistentica Laura Grzunov (izlaganje: Nacrt modela opisa glagoljskih fragmenata zbirke Ivana Berčića u okvirima digitalne fragmentologije).